نامزد کریس رونالدو و اختلاف با مادرش +عکس

نامزد کریس رونالدو و اختلاف با مادرش +عکس

 

 

 • نامزد کریس رونالدو و اختلاف با مادرش +عکس
  نامزد کریس رونالدو و اختلاف با مادرش +عکس
  نامزد کریس رونالدو و اختلاف با مادرش +عکس

  در این گزارش به این نکته اشاره شده که جورجینا رودریگس, نامزد جوان و اسپانیایی کریس رونالدو ارتباط خوبی با دلورس آویئرو, مادر ستاره پرتغالی ندارد و ارتباط میان این عروس و مادرشوهر تیره و تار شده هست.جورجینا در ماه نوامبر, فرزند کریس رونالدو را به دنیا خواهد آورد و برای اولین بار مادر خواهد شد و گویا این روزها ارتباط خوبی با خانواده کریس ندارد و این در گزارش این مجله پرتغالی منتشر شده هست.

  تیره شده ارتباط نامزد و مادر رونالدو این درحالی هست که در اوایل ارتباط کریس با جورجینا و حتی تا چندی پیش, دلورس, مادر کریس از جورجینا خوشش می‌آمد و با او ارتباط خوبی داشت و حتی در تصاویر دیده می‌شد

  که این عروس و مادرشوهر برای تماشای بازی‌های رئال همراه با هم به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو می‌روند و حتی در تعطیلات تابستانی کریس در ایبیزا هم هردوی‌شان همراه ستاره پرتغالی بودند اما گویا چند هفته‌ای هست که وضعیت بدجوری تغییر کرده.

  دلورس آوئیرو, مادر کریس که همیشه فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد, اکنون چند روزی هست که در اینستاگرام دیگر جورجینا را فالو نمی‌کند ولی کاتیا خواهر کریس, هم چنان ‌جورجینا را فالو می‌کند. این‌طور به نظر می‌رسد که از زمان آمدن دوقلوهای کریس به جمع خانواده, تمام این مشکلات ایجاد شده.

  نامزد کریس رونالدو و اختلاف با مادرش +عکس

  یکی از منابع مطلع و نزدیک به کریس در این ارتباط به خبرنگار ویدا گفته از زمانی که دوقلوهای کریس به دنیا آمدند,این فاصله بیشتر شد. گذشته از این, همه ی اعضای خانواده با هم متحد بودند ولی چیزهایی تغییر کرد.به گزارش پارس ناز دلورس در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال هست و حتی نامزد کاتیا, دخترش را هم فاوو می‌کند و اینکه اکنون دیگر دست از فالو کردن جورجینا کشیده, خیلی حیرت‌ آور هست.

  تیره شده ارتباط نامزد و مادر رونالدو

  در عین حال شنیده می‌شود که در جریان تعطیلات اخیر وضعیت بدتر شد. جورجینا اکنون کاملاً  از دلورس فاصله گرفته و دیدنی اینجاست که از ژرژمندس, مدیر برنامه‌های کریس, همسر مندس و کاتیا آوئیرو, خواهر کریس هم دورتر شده هست.

  در طول تعطیلات تابستانی در ایبیزا, جورجینا و خانواده کریس ارتباط خوبی با هم داشتند و بعد از آن یک بار هم در ورزشگاه برنابئو در کنار هم دیده شدند‌ اما این بار و در بازی اخیر رئال, هر یک, گوشه‌ای دور از هم نشسته بودند‌;

  این اولین باری نیست که رسانه‌های پرتغالی از مادر رونالدو بعنوان عامل اصلی برهم خوردن ارتباط احساسی پسرش اسم می‌برند.در جریان ارتباط کریستیانو رونالدو با ایرینا شایک, نامزد روس کریس, مادر این ستاره پرتغالی از ایرینا خوشش نمی‌آمد و باعث شد تا ارتباط این زن و شوهر جوان در سال 2015 برهم بخورد.

/ 0 نظر / 58 بازدید